Osoba samozatrudniona zawsze będzie musiała zrobić wszystko , co w jej mocy, aby pozostać produktywną, jednocześnie minimalizując wydatki. To coś, co każdy właściciel firmy musi zrobić, aby zapewnić sobie rozwój
Ale być może nie wiesz że jako osoba samozatrudniona wynajmowanie jednostek magazynowych jest doskonałym sposobem na osiągniecie obu tych celów i wielu innych. Zwłaszcza w przypadku pandemii Covid- 19 sposób, w jaki żyjemy i jak pracujemy, zmienił się drastycznie. Jest to główny powód, dla którego osoby prowadzące działalność na własny rachunek, które działają w wielu branżach, mogą stwierdzić, że magazyn samoobsługowy przynosi wiele korzyści, zarówno dla nich samych, jak i dla ich firmy, niezależnie od wielkości.
W tym artykule omówimy 6 głównych korzyści, jakie oferują jednostki samoobsługowe dla osób samozatrudnionych, o których być może wcześniej nie wiedziałeś.

1. Dodatkowa przestrzeń

Przechowywanie towarów biznesowych zwiększa ryzyko kradzieży, wandalizmu lub uszkodzenia towaru w wyniku pożaru. Możesz sprzedawać książki online lub towary odzieżowe, które produkujesz w garażu, ale w pewnym momencie możesz wyprodukować więcej niż zamówiona ilość. Taki nadmiar zapasów jest niebezpieczny w Twoim prywatnym garażu, piwnicy lub innego pomieszczenia w domu. Dobrze jest znaleźć trochę miejsca do przechowywania w firmie magazynowej, która ma odpowiednie systemy bezpieczeństwa, ale chronić Twoje rzeczy.

2. Przechowywanie dokumentów biznesowych

Nie tylko pracownicy biurowi mogą skorzystać z kontenerów Metal Box.
Na przykład osoby które, wymagają stałej wysyłki towarów, aktywnie korzystają z tanich magazynów samoobsługowych, aby zapewnić płynną realizacje swoich codziennych zadań. Wiedząc o tym wiadome jest, że każdy rodzaj firmy wiąże się z dużą ilością dokumentów, nawet tych najmniejszych prowadzonych przez jedną osobę. Przykładami mogą być zamówienia klientów, dokumenty biznesowe, ulotki i wiele innych. Jeśli nie chcesz przechowywać tego w domu, ale chcesz aby wszystko było uporządkowane i bezpieczne, najlepszym miejscem do ich przechowywania jest magazyn w Metal Box.

3. Przechowywanie zapasów rzeczowych

Jeśli sprzedajesz fizyczne przedmioty, takie jak dekoracje, dzieła sztuki, zabawki lub słodycze, jednostka magazynowa jest mądrym pomysłem na ich przechowywanie. Wyobraź sobie, że trzymasz to wszystko w domu! Będą one tylko ograniczać Twoją przestrzeń i będą musiały się nimi opiekować w złych warunkach pogodowych.
Ale pamiętaj, że istotne jest, abyś mógł uniknąć wszelkich niepożądanych incydentów. Dużo razy się słyszało wiele historii o tym, jak właściciele małych firm trzymali swoje towary w piwnicach , które zostały zalane.
Skończyło się to zniszczeniem tych produktów co wiązało się z poniesieniem kosztów, więc nie chcesz być jednym z nich.

4. Przechowywanie dla restauracji

W ciągu ostatnich kilku lat, widzieliśmy wzrost liczby restauracji, które wybierają krótkoterminowy biznes self storage z wielu powodów.
Dlaczego? Ponieważ właściciele restauracji mogą łatwo przechowywać dodatkowe meble, sprzęt sezonowy i wszelkie inne zapasy, aby bezproblemowo zarządzać swoja firmą. W restauracjach nie ma zbyt wiele miejsca na przechowywanie przedmiotów, a nawet gdyby było, to może nie być najlepszym pomysłem. To tylko sprawiłoby, że przestrzeń wyglądałaby na ciasną i zagraconą,tworząc nieprzyjemną estetykę dla Twoich klientów. Gdy już zdecydujesz, jakiego rozmiaru potrzebujesz, możesz wybrać jednostkę, a może nawet jednostki, które będą bezpiecznie odpowiednio przechowywane.

5. Tańsza alternatywa

Wynajem biura lub pomieszczenia dla Twojej firmy może wiązać się z wieloma niepotrzebnymi kosztami, co negatywnie wpłynie na Twoje ogólne zyski.
Jednostki samoobsługowe to bardzo przystępna opcja. Wszystko co musisz zrobić, to spełnić umowę najmu, czy to na okres roczny, dwutygodniowy, czy miesięczny, i pomyśleć o dodatkowych funkcjach, które możesz chcieć mieć w swojej przestrzeni magazynowej.